SC APC Fast Connector Single-Mode Connector FTTH Tool Cold Connector Narzędzia światłowodowe szybkie złącze 53 mm thumb
SC APC Fast Connector Single-Mode Connector FTTH Tool Cold Connector Narzędzia światłowodowe szybkie złącze 53 mm thumb
SC APC Fast Connector Single-Mode Connector FTTH Tool Cold Connector Narzędzia światłowodowe szybkie złącze 53 mm thumb
SC APC Fast Connector Single-Mode Connector FTTH Tool Cold Connector Narzędzia światłowodowe szybkie złącze 53 mm thumb
SC APC Fast Connector Single-Mode Connector FTTH Tool Cold Connector Narzędzia światłowodowe szybkie złącze 53 mm thumb
SC APC Fast Connector Single-Mode Connector FTTH Tool Cold Connector Narzędzia światłowodowe szybkie złącze 53 mm thumb

SC APC Fast Connector Single-Mode Connector FTTH Tool Cold Connector Narzędzia światłowodowe szybkie złącze 53 mm

zł320.62

Dostępność:W magazynie
+
Dodaj do koszyka Dodaj do listy życzeń

Sprzedaż hurtowa SC APC Fast Connector Single-Mode Connector FTTH Tool Cold Connector Narzędzia światłowodowe szybkie złącze 53 mm

Opis

Złącze szybkiego montażu (tzw. "No-Polish Connector" , "Pre-polish Connector" lub "Fast Connector")-to prosta w montażu urządzenie.Żadnego instrumentu lub przynęt nie jest wymagane.Jest on uniwersalny dla płaskiego kabla 250um /900um / 2.0 mm / 3.0 mm /.

został on zaprojektowany do szybkiego zakończenia pracy z wstępnie polerowany złączem.Wykorzystując technologię V-rowki w kształcie litery, nie wymaga żywicy epoksydowej.Z przezroczystym ciałem, łącząc wynik może być zobaczy przetwarzającym włókna natychmiast.Jest to idealne rozwiązanie, zarówno dla zewnętrznego zakładu, jak i wewnątrz budynku.Złącze optyczne włókna szybkie 1.prosta struktura 2.zapisz czas 3.niska tłumienność.Charakterystyka 1. bazując na pluggable non-preset technologii korki 2. Precyzyjne ceramiczne elementy koncentryczne самоцентрированием, doskonałymi i trwałymi właściwościami optycznymi 3. światłowód nadaje się w kierunku osiowym w elastyczny sposób i całkowicie unika jakiegokolwiek fałszywe połączenia 4. Potrójny zacisk przez nagie włókna, gęsty bufor i kabel, etc., można używać jako patchcord 5. Wysoka online wytrzymałość na rozciąganie optycznie szybkiego złącza po rezygnować, zawsze trzyma się łączyć pod stresem od modemu i rysować. 6. zintegrowana ochrona obudowy, aby wytrzymać trudne środowisko konsumenta. 7. raz obcował z ONU bez jakiegokolwiek optycznie gniazda, który zmniejsza cenę FTTH. 8. wysoki wskaźnik sukcesu i łatwość instalacji ze średnim czasem połączenia 100 s 9. Niższe wymagania przyzwyczajenia pracy i środowisku pracy stawiane są do producenta. 10. widoczne jakość zabudowy; niezależnie od jakiegokolwiek źródła światła dalekiego końca i specjalnego urządzenia, spełniającego kablowej konstrukcji każdym podzielonym na partycje sposób.

Specyfikacja

POLECENIE

Parametry Techniczne

Dotyczy

Kabel upadku 3,1 x 2,0 mm

Średnica włókien optycznych

125 µm ( 657A i 657B )

Średnica gęstego bufora

250 µm

Tryb włókna

Tryb single

Czas pracy

Około 100 Z(bez przycinania włókna)

Utrata wstawić

≤ 0.3 db(1310 nm i 1550 nm)

Powrotna utrata

≥40 db

Wytrzymałość mocowania nagiego włókna

>5 N

Wytrzymałość mocowania uchwytu nagiego włókna

>10 N

Granica wytrzymałości

>50 N

Korzystanie temperatury

-40~+80°C

Online wytrzymałość na rozciąganie (20 H)

IL ≤ 0,2 db RL ≤ 5 db

Wytrzymałość mechaniczna (500 razy)

IL ≤ 0.2 dB RL ≤ 5dB test upadku (wysokość upadku 4 m, raz w kierunku, tylko 3 razy)

IL ≤ 0,2 db RL ≤ 5 db

Tagi: esc250d, apc sc, włókna конектор lc apc, кевларовые nożyczki, 100 szybkie конектор apc, conector sc apc, BTR, złącze apc, włókna патчкорд, szybkie złącze apc huawei.

Typ Złącza SC/UPC
marka AUA
Typ Włókna Tryb Single
Dowód NIE
Długość Produktu 1m
Kompatybilny TP-link
Rozmiar 22X23X32
Pochodzenie CN(pochodzenie)
Numer Modelu Szybkie złącze SC/UPC

Napisz swoją opinię!

Pokrewne produkty

zł34.91
KMS-K światłowodowe narzędzie wzdłużny Striper kablowy osłona Krążkowych kablowy osłona noża
OGŁOSZENIE: 1.kupujący ponosi odpowiedzialność za cło i podatki lokalne na import itp. Ceny nie ma zawiera opłatę za miejsce docelowe na stronie kupującego. 2.Ważne!!!Szanowny brazylijski klient, proszę zostawić swój numer
zł391.76
Hua wei imanager U2000 oprogramowanie do zarządzania siecią nms
Opis oprogramowania do zarządzania siecią Hua wei imanager U2000 nms Wraz z rozwojem informatyki i IP technologii i конвергенцией różnych branż (takich jak telekomunikacja, IT, mediów i konsumentów przemysł elektroniczny) telekomunikacyjna
zł69.81
XQ-350 LAN Network Cable Tester STP Cat6 UTP Cat5 RJ45 RJ11 Detector Line Finder kabel telefoniczny Tracker Diagnose Tone Tracer
Uwaga: ponieważ Międzynarodowy powietrze nie pozwala włosom zawierać łatwopalne i wybuchowe ładunki, dlatego jedność nie zawiera dostawę baterii, dzięki za zrozumienie!Cechy: 100% nowy i wysokiej jakości funkcje: • Cable tester UTP/STP/RJ45/RJ11
zł1 997.97
Oryginalny Finisar FTLX1471D3BCL 10 Gb / s moduły optyczne SFP z włókien moduły single-mode fiber 1310 nm 10 km LC SFP moduł optyczny
SFP+10G moduły oryginalny Finisar FTLX1471D3BCL SFP-LR-10G-1310nm-10km światłowodowy moduł Proszę zwrócić uwagę: 1.Witam, aby zrobić to zgodne z twoimi przełącznikami.Proszę, daj nam znać markę urządzenia, takie jak Cisco, MikroTik,
zł137.12
2 w 1 optyczny Miernik mocy-70dBm~+10dBm włókna tester 10 km świetlny multimetr rozpad 7 Długość fali z czerwonym światłem uchwyt 10 Mw VFL
Maszyna czerwonego światła metry optycznie mocy 10MW AUA-9A: 1. pasmo pomiaru optycznie siły około-70dBm~+10dBm. 2. zmierz 7 długości fal, takich jak 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm. 3, 10 Mw czerwony źródło światła może sprawdzić odległość
zł2 193.85
FS-60F w pełni automatyczna maszyna do spawania włókien optycznych łączy maszyna optycznego włókna Splicer fuzja optycznego włókna łączy
FS-60F w pełni automatyczna światłowodowa spawarki do spawy światłowodowe spawarka do spawy światłowodowe spawarka 1. Wprowadzenie precyzyjny spawarka fuzja, z szybką technologię przetwarzania obrazu i specjalnych technologii pozycjonowania dokładność,
zł60.33
5 szt./ lot światłowodowe włókna aramidowe кевларовые nożyczki Nożyczki кевларовые nożyczki wygodne włókien warkocze zworka nożyczki, narzędzia tnące
nożyczki skoczka odcinka przewodu z włókna szklanego nożyczki wysunięciem kevlar zastosowanie: применитесь ciąć każdy rodzaj kevlar z włókna szklanego, do konstrukcji miejsca ФТТХ, produktów fabryki ЕТК. odcinek pod górę jest
zł234.27
Pojedyncze włókno 10GBASE-BX WDM 10G 1270nm/1330nm 20km DOM BiDi SFP+ LC
10G 1270nm/1330nm 20km BiDi SFP+ LC transceiver Transceivery 10G SFP BiDi+ są przeznaczone dla dwukierunkowej szeregowej optycznej transmisji danych 10G, takie jak IEEE 802.3 ae 10GBASE-BX, z użyciem nadajnika 1330 Nm (1270 Nm) i odbiornika 1270
zł97.94
1 para światłowodowych uchwytów do światłowodowego, spawarki Signalfire AI-7 AI-8 AI-8C AI-9
1 para uchwyt z włókna optycznego włókna Fusion Splicer AI-7 AI-8 AI-8C AI-9 Cechy: wsparcie AI-7 AI-8 AI-8C AI-9 ​
zł41.80
FTTH cold tool Kevlar fiber pigtail jumper / nożyczki / nożyczki / кашемировое włókno aramidowe nożyczki FL03
Zastosowanie: Применитесь ciąć każdy rodzaj kevlar z włókna szklanego, do konstrukcji miejsca FTTH, produktów fabryki etc.Cut up jest bardzo proste, długie życie.Cechy produktu: sypki materiał ze stali nierdzewnej 3CR13 odporne na ścieranie,
zł66.60
Narzędzie do usuwania izolacji z kabla światłowodowego Fiber Stripper Coaxial Stripper/Fiber Optic Jacket Stripper/Krążkowych z dodatkowym ostrzem
Polecane Produkty Zapraszamy do naszego sklepu, wszelkie pytania, pls nie wahaj się z nami +86 15951880639 (WhatsApp)